09.10.2018 13:19
Výstava najkrajších urodených jabĺk obce Borová v Kultúrnom dome obce (SZZ v spolupráci s OÚ) Video z akcie  foto z výstavy

Súťaž vo varení gulášu

15.09.2018 10:00
Tradičná súťaž vo varení gulášu na ihrisku TJ. Družstvá sa môžu prihlasiť na OU Video z varenia

Borovské hry - Havlíčkova Borová

22.06.2018 00:00
19. ročník sa uskutočnil 22-24.6.2018 v Havlíčkovej Borovej   youtube:Video z H. Borovej   foto z hier

10.02.2018 20:00
Ples sa uskutočnil 10.2.2018 v KD v Borovej.

Fašiangové posedenie

03.02.2018 17:00
Krátke video z posedenia pri hudobnej skupine FÓRUM

Stolnotenisový turnaj

06.01.2018 09:00
Víťazom 5. ročníka stolnotenisového turnaja sa stal Hradský, ktorý vo finále porazil trnavčana Valenta, tretí skončil Sedláček a štvrtý Čechovič. Najstarší účastník bol Anton Kmeť  V detskej kategórii sa účastnilo osem detí: Lianka Hradská, Saskia Susková, Sofia Susková, Erik Tomašovič, Hugo...